Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP BIP UE PL
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA Mieszkaniec Edukacja Żłobek i przedszkola Przedszkole Miejskie nr 3

Przedszkole Miejskie nr 3

Budynki - ozdobnik
Adres: ul. Jodłowa 14, 05-400 Otwock ul. Jodłowa 14, 05-400 Otwock
Numer telefonu: tel. 22 779 29 84, fax: 22 779 29 84 tel. 22 779 29 84, fax: 22 779 29 84
E-mail: e-mail: p3@oswiata-otwock.pl e-mail: p3@oswiata-otwock.pl

www.przedszkolenr3.przedszkola.net.pl

Dyrektor: Jolanta Polańska
Przedszkole Nr 3 w Otwocku zostało założone IX 2006 r. Mieści się w budynku będącym własnością miasta. Przedszkole położone jest w dzielnicy willowej przy bocznej ulicy z dala od ruchu ulicznego. Posiada duży , zielony ogród, w którym dzieci w miarę warunków pogodowych spędzają dużo czasu. Ogród wyposażony jest w podstawowe urządzenia do zabaw na terenie i piaskownicy. Przedszkole posiada przestronne wnętrze z dużymi szatniami, salami zabaw dla dzieci i salę gimnastyczną oraz zaplecze gospodarcze i nowoczesną kuchnię. Oferta edukacyjna przedszkola dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań dzieci i rodziców.

Kadra pedagogiczna posiada pełne kwalifikacje i stale doskonali przyczyniając się do wzrostu poziomu świadczonych przez przedszkole usług.

Przedszkole współpracuje z położoną w pobliżu Szkołą Podstawową Nr 6, co jest cenne ze względu na fakt, że większość wychowanków przedszkola staje się uczniami tej szkoły.

Wszystkie zadania, które realizujemy i zamierzamy realizować wynikają z Misji Przedszkola, które wyznacza kierunki jego rozwoju.

W przedszkolu realizowane są treści zaczerpnięte z Podstawy Programowej dla przedszkoli opracowanej przez MEN.

Dodatkowo nauczycielki prowadzą zajęcia z:

Jeśli chcesz , aby Twoje dziecko bawiło się w ciepłej i przyjaznej atmosferze

Jeśli chcesz zobaczyć uśmiech Twojego dziecka podczas pierwszych zabaw z rówieśnikami

Jeśli chcesz , aby Twoje dziecko poznało nowe piosenki, wykonało,, dzieło sztuki” pod troskliwym okiem profesjonalnych nauczycielek

Jeśli Twojemu dziecku nie wystarcza zabawa w domu, kiedy chcesz porozmawiać z innymi rodzicami, odetchnąć i odprężyć się… 

PRZYJDŹ NA JODŁOWĄ