Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP BIP UE PL
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA Mieszkaniec Sport i rekreacja Otwocka Plaża Miejska

Otwocka Plaża Miejska

Budynki - ozdobnik
Rzeka Świder to prawdziwy skarb naszego miasta, który zimą jest celem pieszych wędrówek i nie lada gratką dla "morsów", zaś w sezonie letnim doskonałym miejscem do spędzenia czasu, rekreacji i kąpieli. Otwocka Plaża Miejska, usytuowana przy brzegu rzeki Świder, w samym sercu pięknych, mieszanych lasów, jest świetnym miejscem do relaksu. Zarówno osoby lubiące wypoczywać biernie, jak i aktywnie, znajdą tam coś dla siebie. Przy plaży dostępne jest boisko do gry w siatkówkę i piłkę plażową, a najmłodsi plażowicze poza budowaniem zamków z piasku, czas mogą spędzić na pirackim placu zabaw.

Plaża Miejska jest miejscem, które tętni życiem zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. Często odbywają się tam koncerty i występy, a dla prawdziwych głodomorów i fanów plażowego jedzenia przygotowano beach bar serwujący popularne przekąski i smaczki.

Do plaży dojechać można samochodem parkując przy ulicy Turystycznej, wzdłuż której poprowadzona jest ścieżka rowerowa. Na końcu drogi znajduje się strefa parkowania/ wypożyczania rowerów miejskich. Można więc dojechać rowerem lub dotrzeć tam spacerem.

Galeria zdjęć