Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP BIP UE PL
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA Miasto Zasłużeni dla Otwocka Odznaczeni Sosenkami

Odznaczeni Sosenkami

Budynki - ozdobnik

Złote Sosenki:

  1. Ajdacki Paweł
  2. Allebrodt Paul
  3. Amatorski Teatr Miejski
  4. Augustyniak Renata
  5. Azulewicz-Rek
  6. Barańska Jolanta
  7. Bartkowska Beata
  8. Bartoszewicz Helena
  9. Berlik Wiesława
  10. Białek Arkadiusz
  11. Białobrzeska Teresa
  12. Bieńko Marzenna
  13. Blumszejn Teresa
  14. Błachnio Antoni
  15. Błaszczyk Mirosław
  16. Bożek Alicja
  17. Budzynowski Ryszard
  18. Bugaj Urszula
  19. Bylinka Leszek
  20. Cech Rzemiosł Różnych
  21. Cegieła Witold
  22. Chruściewicz Jacek
  23. Czekajewski Krzysztof
  24. Czernek Henryk
  25. Czopek Roman
  26. Czubak Jarosław
  27. Ćwiklińska Anna
  28. Darewski Jerzy
  29. Dąbrowska Agnieszka
  30. Dołęga Marcin
  31. Dołęga Robert
  32. Dziedzic Dariusz
  33. Dziewanowski Wojciech
  34. Ejsmont Wiesława
  35. Eugeniusz Dąbała
  36. Fijałkowska Irena
  37. Fijałkowska Irena
  38. Garwoliński Edward
  39. Gas Bogdan
  40. Gawrylik Marcin
  41. Głowacki Bohdan
  42. Głuchowski Bogdan
  43. Gogolewski Ignacy
  44. Gołębiowska Hanna
  45. Górnicki Mirosław
  46. Grażyna Hadjiraftis
  47. Grocholińska-Gula Dorota
  48. Grodzki Tomasz
  49. Grott Arkadiusz
  50. Grzanka Janina
  51. Grzenda Leszek
  52. Hałaczkiewicz Andrzej
  53. Hankiewicz Tadeusz
  54. Heimes Alfons
  55. Heller Maria
  56. Hundt Stefan
  57. Jarzyna Albert
  58. Jerzy Kudlicki
  59. Jóźwicki Zbigniew
  60. Juszczyk Marek
  61. Kaczorowski Jakub
  62. Kalinowski Marian
  63. Kamiński Walerian
  64. Karpińska-Kurek Barbara
  65. Kiełczowski Ludwik
  66. Kleszcz Grzegorz
  67. Kluczek Andrzej
  68. Kołecki Szymon
  69. Komorowski Janusz
  70. Konowrocka Ewa
  71. Konowrocki Mariusz
  72. Kopecka Teresa
  73. Korczak Leszek
  74. Kośmińska Grażyna
  75. Kotarska Janiszewska Alicja
  76. Kowalski Bogusław
  77. Kozłowski Ryszard
  78. Krekora Tadeusz
  79. Krzemiński Edward
  80. ks. Arcybiskup Hoser Henryk SAC
  81. Ks. Biskup Romaniuk Kazimierz
  82. Ks. Dziekan Jabłonowski Włodzimierz
  83. Ks. Dziekan Świerżewski Jan
  84. Kuczyńska-Świech Danuta
  85. Kunkiewicz-Waligóra Czesława
  86. Kurek Dariusz
  87. Kurkiewicz Elżbieta
  88. Lech Iwona
  89. Leja Katarzyna
  90. Łabudzka Izabela
  91. Łabudzki Michał
  92. Łokieć Aldona
  93. Maciejewski Stefan
  94. Macniew Józef
  95. Majek Kazimierz Marek
  96. Makowski Wacław
  97. Malesa Małgorzata
  98. Marchlewicz Zbigniew
  99. Marczyński Wojciech
  100. Marska Janina
  101. Matysiak Barbara
  102. Mazek Bolesław
  103. Michalczyk Joanna
  104. Mirońska Teresa
  105. Mojsa Tadeusz
  106. Morawska-Stec Regina
  107. Muczke Dariusz Grzegorz
  108. Muczke Joanna
  109. Nies Hubert
  110. Nosowski Zbigniew
  111. Nowaczewski Ryszard 09.11.2016 – 100-lecie Otwocka
  112. Nowak Ryszard
  113. Nowicka Anna
  114. Oficjalski Marek
  115. Pietrzak Johann
  116. Pietrzyk Maciej
  117. Piotrowska Sabina
  118. Polańska Jolanta
  119. Potępa Józef
  120. Prejs Marek
  121. Przeździak Jerzy
  122. Pszonka Mirosław
  123. Rakowski Sebastian
  124. Rębkowska Genowefa
  125. Rosłaniec Edyta
  126. Russek Jolanta
  127. Rzepecki Marian
  128. s. Kasperuk Helena
  129. Sadurska Jadwiga
  130. Sarnecka-Derkacz Irena
  131. Sendlerowa Irena
  132. Serge Vincon
  133. Siekaczyńska Maria
  134. Sitek Grzegorz
  135. Skrzyczyński Tomasz
  136. Skucha Małgorzata
  137. Sława Przybylska
  138. Smolak Mariusz
  139. Smoliński Paweł
  140. Sowiński Mieczysław
  141. Stanienda Jan
  142. Stefański Piotr
  143. Stokowski Wiktor
  144. Suchecka Beata
  145. Suchocki Krzysztof
  146. Sułowski Tadeusz
  147. Szczepaniak Zbigniew
  148. Szostak Lidia
  149. Szymankiewicz Stefan
  150. Śliwa Teresa
  151. Święcicki Jan
  152. Tomaszewska Wiesława
  153. Trybowski Witold
  154. Tryczyńska Maria
  155. Trzpil Kazimierz
  156. Walczyńska Iwona
  157. Wasilewicz Anna
  158. Węgrowicz Dariusz
  159. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 2002 /licytacja/
  160. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 2003 /licytacja/
  161. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 2004 /licytacja/
  162. Wiliński Zbigniew
  163. Wiśniewski Jan
  164. Wołodźko Gerard
  165. Woszczyk Czesław
  166. Woźniak Marta
  167. Woźniak Violetta
  168. Wysocka Jolanta
  169. Zabrocki Mirosław
  170. Zegarska-Sak Urszula
  171. Zespół Śpiewaczy „Mlądz”
  172. Żelazowska Bożena

Srebrne Sosenki:

  1. Adam Wiśniewski
  2. Ajdacki Paweł
  3. Andrasiak Jerzy
  4. Antczak Ludwik
  5. Antos Beata
  6. Atłowski Tomasz
  7. Auguściński Ryszard
  8. Azulewicz-Rek Alicja
  9. Bacher Bogusław
  10. Bacińska Ewa
  11. Baj Krystyna
  12. Bałdyga Teresa
  13. Bany Michał
  14. Barabasz Zygmunt
  15. Barszczewska Beata
  16. Barszczewski Lech
  17. Bąk Jan
  18. Bednarz Janina
  19. Bednarz Janina
  20. Bielecka Wiesława
  21. Błachnio Antoni
  22. Boczarski Krzysztof
  23. Bodalski Robert
  24. Bogdan Wróbel
  25. Bogdanowicz Stanisław
  26. Bogucki Stanisław
  27. Bojanowski Jerzy
  28. Brodowski Artur
  29. Budzynowki Ryszard
  30. Budzyński Mirosław
  31. Bugaj Urszula
  32. Cacko Mieczysław
  33. Całka Krystyna
  34. Charczuk Magdalena
  35. Chłopecki Wiktor
  36. Chłopik Łukasz
  37. Cholewiński Józef
  38. Cyra Krzysztof
  39. Czeszejko-Sochacki Michał
  40. Dąbrowski Sławomir
  41. Dąbrowski Tomasz
  42. Derkacz-Sarnecka Irena
  43. Dębska Anna
  44. Doktór Elżbieta
  45. Domański Marian
  46. Dousa Wojciech
  47. Drewnowski Maciej
  48. Drzewaszewska Elżbieta
  49. Dudkiewicz Barbara
  50. Dudzicka Maria
  51. Dydek Anna
  52. Dziewanowski Wojciech
  53. Dzikowski Roman
  54. Dziubińska Bożena
  55. Ejsmond Wiesława
  56. ELSAD Usługi Elektroenergetyczne i Ogólnobudowlane
  57. Gałecki Wojciech
  58. Gawroński Jan
  59. Gierwiałło Lidia
  60. Głuchowski Bogdan
  61. Gogolewski Ignacy
  62. Goliński Janusz
  63. Grodzka Magdalena
  64. Grodzki Tomasz
  65. Grott Kamila
  66. Hajdacki Jacek
  67. Hanna Węgrzyn
  68. Herncisz Krystian
  69. Jabłońska Pietrus Janina
  70. Jaroń Jacek
  71. Jasztal Tomasz
  72. Jeziórski Zdzisław
  73. Jędrych Joanna
  74. Jobda Tadeusz
  75. Kabala Przemysławv
  76. Kaczorek Ryszard
  77. Kałowski Edmund
  78. Kałuszko Jacek
  79. Kałuszko Urszula
  80. Kamińska Sylwia
  81. Kamiński Jerzy
  82. Kamiński Paweł
  83. Kasprzak Krzysztof
  84. Kasprzak Krzysztof
  85. Katarzyńska Ewa
  86. Kępka Tomasz
  87. Kiełczowski Ludwik
  88. Kluczek Andrzej
  89. Kobus Janusz
  90. Kobus Józef
  91. Komenda Hufca ZHP Otwock
  92. Kopka Marek
  93. Kopka Marek
  94. Korc Rafał
  95. Korczak Leszek
  96. Kordowska Joanna
  97. Kosior Ewa
  98. Kostecki Michał
  99. Kostrzewa Piotr
  100. Kostyra Mieczysław
  101. Kowalczyk Paweł
  102. Kozłowska Sylwia
  103. Kozłowski Jarosław
  104. Kozłowski Ryszard
  105. Krasowski Jan
  106. Krupa Mirosław
  107. Kruszewski Stanisław
  108. Krzemińska Cecylia
  109. Ks. Biskup Romaniuk Kazimierz
  110. ks. Cezary Krawczyński
  111. Ks. Lemański Wojciech
  112. Ks. Pławny Tomasz
  113. Ks. Rabij Andrzej
  114. Ks. Rożek Lucjan
  115. Ks. Świerżewski Jan
  116. Ks. Urbański Ryszard
  117. Ks. Wasiak Mirosław
  118. Ks. Włodzimierz Jabłonowski
  119. Ks. Żebrowski Stanisław
  120. Kudlicki Jerzy
  121. Kudlicki Piotr
  122. Kurek Dariusz
  123. Kurek Dorota
  124. Laskus Kazimierz
  125. Laskus Tadeusz
  126. Lasocki Marek
  127. Lech Andrzej
  128. Leja Katarzyna
  129. Lichmira Bohdan
  130. Ludwiszewski Janusz
  131. Łapiński Grzegorz
  132. Łodygnowski Maciej
  133. Machnicki Wojciech
  134. Maciejewska Angelina
  135. Maciejewski Stefan
  136. Macniew Józef
  137. Majkowski Robert
  138. Makowska Halina
  139. Makowski Grzegorz
  140. Makowski Wacław
  141. Marton Skoczek Aldona
  142. Marton Tadeusz
  143. Masłowski Bogdan
  144. Matuszewski Marek
  145. Mazek Czesław
  146. Mazurek Waldemar
  147. Mądra Dorota
  148. Mądry Roman
  149. Mądry Roman
  150. Michalski Grzegorz
  151. Michotek Izabela
  152. Migacz Tadeusz
  153. Minakowski Juliusz
  154. Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku
  155. Mojsa Tadeusz
  156. Monika Aniszewska
  157. Mroczek Modesta
  158. Mucha Karol
  159. Najman Wanda
  160. Niedziółka Bożenna
  161. Niemiec Grzegorz
  162. Nosal Janusz
  163. Nowak Ryszard
  164. Nowicka Anna
  165. NSZZ „Solidarność”
  166. Obwodowy Urząd Poczty w Otwocku
  167. Olczyk Wiesław
  168. Olczyk Wiesław
  169. Oniszczuk Andrzej
  170. Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej
  171. Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej
  172. Parafia Matki Boskiej Królowej Polski
  173. Parafia Miłosierdzia Bożego
  174. Parafia Niepokalanego Serca Maryi
  175. Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
  176. Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  177. Parafia Zesłania Ducha Świętego
  178. Piasecki Leszek
  179. Pielak Robert
  180. Pinkiewicz Jerzy
  181. Płaczek Łukasz
  182. Płaczek Tadeusz
  183. Podgórski Radosław
  184. Podsiadlik Robert
  185. Poleski Piotr
  186. Połosak Marzena
  187. Poniatowska Henryka
  188. Popis Patryk
  189. Potępa Józef
  190. Prokuratura Rejonowa w Otwocku
  191. Przeździak Jerzy
  192. Przystawko Leon
  193. Pszonka Mirosław
  194. Ptasznik Karol
  195. Rada i Zarząd Gminy Osieck
  196. Rada i Zarząd Gminy Sobienie Jeziory
  197. Rada i Zarząd Gminy Wiązowna
  198. Radosław Kałowski
  199. Rataj Robert
  200. Rodenko Dominika
  201. Rybak Maria
  202. Rytlewska Teresa
  203. Rzepecki Marian
  204. Rzyśkiwicz Krzysztof
  205. Sabała Urszula
  206. Sadowski Wiesław
  207. Sadurska Wanda
  208. Sąd Rejonowy w Otwocku
  209. Sierpińska Barbara
  210. Sierpiński Ryszard
  211. Skoczek Przemysław
  212. Skoczylas Janina
  213. Słyk Krystyna
  214. Słyk Krystyna
  215. Smolak Tomasz
  216. Sobociński Wojciech
  217. Sokół Jerzy
  218. Sprzęczka Marzena
  219. Stanienda Jan
  220. Stelmach Halina
  221. Stokowski Franciszek
  222. Szczepaniak Zbigniew
  223. Szerepko Monika
  224. Szymankiewicz Stefan
  225. Szymańska-Avakumowić Zofia
  226. Szymańska-Soszka Urszula
  227. Szymański Bohdan
  228. Szymański Stanisław
  229. Świątek Andrzej
  230. Świerczyński Maciej
  231. Świtaj Monika
  232. Tabencki Jan
  233. Trzpil Kazimierz
  234. Tyboń Hanna
  235. Tyszka Tadeusz
  236. Urząd Skarbowy w Otwocku
  237. Walczyński Franciszek
  238. Wasilewski Stefan
  239. Wiernikowska-Węgorek Teresa
  240. Wieteska Halina
  241. Wiliński Zbigniew
  242. Wiśniewski Adam
  243. Wiśniewski Jan
  244. Wocial Alicja
  245. Wojnarowska Ewa
  246. Wołodźko Gerard
  247. Wołoszynek Artur
  248. Wołoszynek Artur
  249. Zakrzewska Ewa
  250. Zamana Cezary
  251. Zaron Alicja
  252. Zarzecka Hanna
  253. Zasadzki Wojciech
  254. Zawadka Grzegorz
  255. Zawierucha Piotr
  256. Zgórzak-Zalewska Bernarda
  257. Zmorka Maria
  258. Zmorka Urszula
  259. ZPZOZ Szpital Powiatowy w Otwocku
  260. Zych Ewa
  261. Zyguła Andrzej
  262. Żabicka Sylwia
  263. Żelaźnik Waldemar
  264. Żeleźnik Waldemar
  265. Żołek Bolesław
  266. Żyłowski Krzysztof