Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP BIP UE PL
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA Mieszkaniec Sport i rekreacja Pumptrack i skatepark

Pumptrack i skatepark

Budynki - ozdobnik
W okolicy Parku Miejskiego, Szkoły Podstawowej nr 12 oraz Komendy Powiatowej Policji, u schyłku ulic Andriollego i Pułaskiego, znajdują się popularne wśród młodzieży Pumptrack i Skatepark.

PUMPTRACK

Jest niezwykle popularnym w świecie rowerowym placem zabaw przeznaczonym do jazdy po nierównym terenie z możliwością wykonywania rozmaitych trików. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i osób stawiający pierwsze kroki w tego typu aktywności.


Odpowiednie wyprofilowanie trasy sprawia, że jest ona przejezdna zarówno przez małe rowerki dziecięce jak i duże rowery górskie, co zapewnia świetną rozrywkę dla całych rodzin.

SKATEPARK

Otwocki skatepark został na nowo otwarty we wrześniu 2019 r., stając się jednym z najczęściej odwiedzanych przez otwocką młodzież miejsc. Miejsce przeznaczone do uprawiania sportów ulicznych, tj. jazda na deskorolce, hulajnodze czy wyczynowa jazda na rolkach. Jest to idealne miejsce, aby aktywnie spędzić czas przy okazji dobrze się bawiąc i doskonalić koordynację.


W skład otwockiego skateparku wchodzą m.in.: funbox z grindboxem i poręczą, grindbox dwupoziomowy, poręcz prosta, bank ramp, quarter pipe i minirampa.

Galeria zdjęć

Pliki do pobrania

Plik: Regulamin Użytkowania Skateparku, Rozmiar: 30kBPobierz