Termin naboru na rachmistrzów przedłużony do 16 lutego

Trwa otwarty nabór kandydatów na rachmistrzów, którzy w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 będą wykonywali prace spisowe na terenie miasta Otwocka. Termin aplikacji został przedłużony dnia 16.02.2021 r.
Z treścią ogłoszenia można zapoznać się pod załączonym linkiem:
https://bip.otwock.pl/?bip=2&cid=1350&id=21182
Po szkoleniu e-learningowym i zaliczeniu egzaminu z wynikiem co najmniej 60%, wybranych zostanie 19 osób do wykonania tego zadania. Praca będzie realizowana na podstawie umowy cywilno-prawnej zawartej z Głównym Urzędem Statystycznym. Czas trwania spisu: od 01 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r. (z możliwością przedłużenia do 30 września 2021 r.).
Spis będzie w głównej mierze polegał na samospisaniu się poprzez aplikację internetową Zadanie rachmistrzów będzie polegało na dotarciu do osób starszych, chorych lub pozbawionych dostępu do narzędzi elektronicznych, niezbędnych do realizacji obowiązku uczestnictwa w spisie.
Zapraszamy!
Media społecznościowe