Środowiskowe Praktyki u Prezydenta

Autor: Wydział Ochrony Środowiska

09/05/2016

Przed nami pierwsza edycja programu „Letnich, środowiskowych praktyk studenckich” realizowanego w Urzędzie Miasta Otwocka.

Korzyści? - To szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w nowoczesnym i zarządzanym zgodnie z najwyższymi standardami urzędzie.

Dla kogo? - W pierwszej kolejności zachęcamy do udziału studentów studiów stacjonarnych, szczególnie zameldowanych w Otwocku i studiujących na uczelniach państwowych na terenie województwa mazowieckiego. Oczywiście zachęcamy także studentów zameldowanych na Mazowszu i studiujących na innych uczelniach niż państwowe. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest zaliczony pierwszy rok studiów. Wśród chętnych przeprowadzimy krótkie rozmowy i wyłonimy osoby, które zdobędą wiedzę na temat funkcjonowania samorządowej jednostki organizacyjnej w dziedzinie ochrony środowiska. Preferujemy kierunki studiów związane z zadaniami realizowanymi przez nasz urząd.

Kiedy? - Praktyki odbywać się będą w miesięcznych turach. Obejmą trzy wakacyjne miesiące: lipiec, sierpień, wrzesień. Rekrutacja ruszy 16 maja 2016 r. i potrwa do 10 czerwca 2016r.

Miejsce odbywania praktyk – Wydział Ochrony Środowiska. Praktyki nieodpłatne.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.otwock.pl/ochrona-środowiska oraz do kontaktu mailowego: kadry@otwock.pl.