Rusza otwockie KINO „OAZA” - od 2 stycznia dostępne bilety!

Autor: BIURO KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

29/12/2017 19:45

KINO „OAZA”
Armii Krajowej 4, OTWOCK 

Szanowni Państwo,
po kilku miesiącach intensywnych prac związanych z reaktywacją kina „Oaza” w gmachu Amatorskiego Teatru Miejskiego im. Stefana Jaracza, możemy nareszcie podać to, co wszystkich interesuje najbardziej – repertuar. 

Pierwszy seans odbędzie się 11 stycznia 2018 r. o godzinie 19.45. Pierwszym wyświetlonym filmem będą „Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi”.

Kolejne dwa tygodnie działania kina zbiegają się z feriami. Z tego powodu wyświetlane w tym czasie tytuły to przede wszystkim filmy dziecięce i familijne. Kolejne tygodnie przyniosą również produkcje dla widzów starszych.

Bilety na seans inaugurujący funkcjonowanie kina będzie można kupić od 2 stycznia 2018 r. Bilety dostępne będą w internetowym systemie sprzedaży biletów. Jeżeli jednak chcecie mieć na pamiątkę tradycyjny bilet z pierwszego seansu, zapraszamy do kasy.  Sprzedaż w kasie rozpoczniemy 2 stycznia o godzinie 18.18. Pozostałe bilety będą dostępne w systemie internetowym od godziny 19.00.

Na wszystkie filmy repertuarowe grane od 12 stycznia, bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej i kasowej od 3 stycznia 2018 r. Wyjątkiem są rezerwacje biletów grupowych dla przedszkolnych i szkolnych grup zorganizowanych uczestniczących w programie Zima w Mieście. Rezerwacje takie będą przyjmowane telefonicznie od 27 grudnia 2017 r. (dotyczy tylko projekcji realizowanych w dniach pon.-czw.).

Na koniec mamy ogromną prośbę. Pierwsze dni a może nawet i tygodnie funkcjonowania kina, to dla naszej bardzo małej załogi nie lada wyzwanie. Skomplikowane cyfrowe systemy audio i video, elektroniczny system sprzedaży biletów, terminale i wiele innych nowości, przyprawiają nas o zawrót głowy.
Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość . 

Repertuar, zakup i rezerwacja biletów:
www.kino.otwock.pl


Cennik biletów obowiązujący w Kinie „Oaza” 

Piątek - Niedziela: bilet normalny – 20 zł, ulgowy – 17 zł
Poniedziałek – czwartek: bilet normalny – 17 zł, ulgowy – 15 zł, grupowy – 13 zł
 

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kina lub przy kasie biletowej. Do biletu ulgowego ma również prawo opiekun osoby niepełnosprawnej (posiadającej legitymację rencisty).

Bilety grupowe dostępne są na seanse filmowe wyświetlane od poniedziałku do czwartku i dotyczą zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych.

Dla dzieci wraz z towarzyszącym opiekunem, posiadających kartę programu „Rodzina 3+” bilet kosztuje 1 zł. Z uwagi na konieczność zweryfikowania danych z karty rezerwacje i bilety są do nabycia wyłącznie w kasie kina.

DO POBRANIA REPERTUAR - STYCZEŃ 2018 Galeria