Oferta - ciepło systemowe

Ciepło - racjonalne wykorzystanie i kontrola nad kosztami

Produkowane przez nasz zakład ciepło systemowe to najbezpieczniejszy i najtańszy sposób ogrzewania mieszkań, budynków użyteczności publicznej oraz powierzchni przemysłowych i handlowych. Korzystając z niego nie będziecie się obawiać niebezpieczeństw związanych z innymi, alternatywnymi nośnikami energii. Nie będziecie też martwić się o okresowe przeglądy szczelności instalacji i sprawność urządzeń grzewczych.

Oszczędzacie Państwo nie tylko pieniądze, ale i czas. Poprzez wdrożone rozwiązania automatyki cieplnej i regulacji termostatycznej macie kontrolę nad racjonalnym ogrzewaniem mieszkania i wydatkami. To najbardziej konkurencyjne rozwiązanie którego koszty rosną najwolniej w stosunku do innych dostępnych na rynku sposobów ogrzewania.

Oferujemy Państwu korzystanie z naszego ciepła. Dla użytkowników przekłada się to na nieustanny komfort, o który nie trzeba zabiegać, ponieważ nasze ciepło oznacza:

  • bezpieczeństwo - ciepło systemowe dostarczane przez nasz zakład to najbezpieczniejszy sposób ogrzewania (brak zagrożenia wybuchem, zatruciem czadem) oraz gwarancja dostaw, atrakcyjna i konkurencyjna cena.
  • oszczędność - ciepło systemowe to jedna z najtańszych form ciepła
  • bezobsługowość - brak konieczności zajmowania się ogrzewaniem, bez dymu, popiołu, powierzchni magazynowania paliwa, wygospodarowywania powierzchni na urządzenia w mieszkaniu
  • ekologię - dostarczane przez nas ciepło jest wytwarzane w jednej z najbardziej przyjaznej dla środowiska technologii - emitujemy tylko 1/3 emisji dwutlenku węgla którą generuje kotłownia na paliwo stałe (np. kotłownia węglowa)

Wykres prównawczy

Porównanie kosztu ogrzewania w województwie Mazowieckim zgodnie z obowiązującymi stawkami na dzień 07.03.2011 r.

Do powyższych cen należy doliczyć obowiązujący podatek VAT.