Lokalizacja RIPOKów

  

Składowisko odpadów komunalnych zarządzane przez Amest Otwock Sp. z o.o. zlokalizowane jest na terenie Miasta Otwocka, w jego południowo-wschodniej części, na nieruchomościach położonych bezpośrednio przy styku granic trzech gmin – Otwocka, Celestynowa i Wiązowny. Dojazd do składowiska odbywa się drogą krajową nr 17 (tzw. Szosa Lubelska) i drogą powiatową  nr 2713W – ul. Lubelska w Woli Duckiej (gm. Wiązowna).  

Przybliżone dane współrzędne GPS:

Szerokość geograficzna: 52.105609

Długość geograficzna: 21.365712

 ikona strzałka Składowisko Amest Otwock na Google Maps

 

Zakład PPHU Lekaro prowadzi działalność na terenie Gminy Wiązowna. Zakład obecnie funkcjonuje w dwóch lokalizacjach położonych przy drodze krajowej nr 17.

Pierwsza lokalizacja PPHU Lekaro pod adresem Wola Ducka 70A , w której zakład działa od 2006r. znajduje się w odległości ok. 400 m od granicy administracyjnej Gminy Wiązowna i Miasta Otwocka, w pobliżu skrzyżowania drogi krajowej nr 17 z drogą powiatową nr 2764W (na terenie Otwocka noszącej nazwę ul. Narutowicza).

Przybliżone dane współrzędne GPS:

Szerokość geograficzna:  52.118187     

Długość geograficzna:  21.366028

ikona strzałka Zakład PPHU Lekaro, Wola Ducka 70A na Google Maps

Druga lokalizacja PPHU Lekaro znajduje się w odległości ok. 600 m na południe od pierwszej i ok. 600 m na północ  od składowiska Amest Otwock Sp. z o.o. Nieruchomość ta jest położona bezpośrednio przy granicy administracyjnej pomiędzy Gminą Wiązowna i Miastem Otwock.

Przybliżone dane współrzędne GPS:

Szerokość geograficzna:  52.113997

Długość geograficzna:  21.368968

 ikona strzałka Zakład PPHU Lekaro, druga lokalizacja na Google Maps

 

Lokalizacja RIPOKów na tle granic gmin: Otwock, Celestynów i Wiązowna:

Ripoki na tle granic gmin

 

Odległość między RIPOKami:

Odległość między Ripokami

 

Odległość RIPOKów od najbliższego większego skupiska zabudowy mieszkalnej na terenie Miasta Otwocka (skrzyżowanie ul. Narutowicza i ul. Cichej):

Odległość Ripoków od najbliższego skupiska zabudowy