Edukacja

Oświata Miejska w Otwocku

ikona adres ul. Johna Lennona 4, 05-400 Otwock

ikona telefon tel: 22 788 02 06, fax: 22 788 94 37

ikona e-mail oswiata-otwock@oswiata-otwock.pl

 

Sekretariat:

tel. 22 788 02 06

 

Dyrektor                               Edyta Rosłaniec tel: 22 788 02 06

 

Główny Księgowy                Ewa Konowrocka

tel: 22 788 02 06

e-mail: ewa.konowrocka@oswiata-otwock.pl

 

Dział Finansowo – Księgowy

Wydział Finansowy:             Anna Ducka

tel: 22 788 94 35

e-mail: anna.ducka@oswiata-otwock.pl

 

Aneta Mróz

tel: 22 788 94 35

e-mail: aneta.mróz@oswiata-otwock.pl

 

Magdalena Przybysz

tel: 22 788 94 36

e-mail: magdalena.przybysz@oswiata-otwock.pl

 

Katarzyna Rogulska-Cichecka

tel: 22 788 94 36

e-mail: katarzyna.rogulska@oswiata-otwock.pl

 

Wydział  Płac:                       Monika Szmidt

 

tel: 22 788 32 20

 

e-mail: : monika.szmidt@oswiata-otwock.pl

 

 

Agnieszka Mrowiec

tel: 22 788 32 20

e-mail: agnieszka.mrowiec@oswiata-otwock.pl

 

 

Ewelina Nogalska

tel: 22 788 32 20

e-mail: ewelina.nogalska@oswiata-otwock.pl

 

 

 

 

Dział Administracyjno – Organizacyjny

 

Wydział Merytoryczny:         Monika Zduńczyk

 

tel: 22 788 93 77

 

e-mail: : monika.zdunczyk@oswiata-otwock.pl

 

 

Jolanta Czarnecka

 

tel: 22 788 93 78

 

e-mail: : jolanta.czarnecka@oswiata-otwock.pl

 

 

 

 

Wydział Organizacji:

 

Sekretariat:                           Ewelina Sitek

                                               tel. 22 788 02 06

e-mail: oswiata-otwock@oswiata-otwock.pl

 

 

Kadry:                                    Izabela Gontarz

 

tel: 22 788 93 77

 

e-mail: : izabela.gontarz@oswiata-otwock.pl

 

 

 

 

 

Pozostałe zadania:    

 

PKZP:                                    Diana Kieszek

tel: 22 788 93 78

 

e-mail: diana.kieszek@oswiata-otwock.pl


Artykuły

Pliki do pobrania