Bieg z przeszkodami Runmageddon w Karczewie i Otwocku

Autor: Administrator serwisu

13/09/2019

RMG grafika.jpg

Runmageddon Warszawa urzeknie nową lokalizacją

 

 

Runmageddon najpopularniejszy w Polsce ekstremalny bieg z przeszkodami zawita w kolejnym pięknym zakątku województwa mazowieckiego. Gościł już na warszawskim Służewcu, lotnisku Bemowo, a także w twierdzy Boyen i Garnizonie Modlin, a teraz przyszedł czas na nową wyjątkową lokalizację – Urzecze w Otwocku i Karczewie. W weekend 14-15 września nad prawym dopływem Wisły rzeką Śwder tysiące Runmageddończyków będzie miało szansę pokonać jeszcze przez nich nieodkryte, malownicze trasy i niecodzienne przeszkody Runmageddonu.

 

 

Dzięki gościnności Otwocka i Powiatu Otwockiego, a także Karczewa Runmageddon będzie mógł zaprosić uczestników w nowy, nieodkryty jeszcze przez nich zakątek nadwiślańskiej krainy. To właśnie tutaj na granicy trzech miast i nieopodal żwawo płynącego prawego dopływu Wisły rzeki Świder rozegra się akcja ostatniego już w tym roku warszawskiego ekstremalnego eventu.Bardzo cieszę się, że Runmageddon zawitał do Otwocka - miasta kojarzonego z sosnowym klimatem i przepięknymi krajobrazami. Na malowniczych terenach Doliny Środkowej Wisły , które rozpościerają się na obrzeżach naszego miasta, na uczestników będzie czekała prawdziwie mordercza przeprawa. Trzymam kciuki za wszystkich runmageddonowców, w szczególności otwocczan! – komentuje Prezydent Miasta Otwocka Jarosław Margielski.

 

 

Osoby, które będą chciały wystartować w Runmageddonie Warszawa-Urzecze będą mogły wybrać aż spośród 7 formuł. W ciągu dwóch dni,  zarówno dzieci, młodzież, całe rodziny jak i dorośli będą mogli zmierzyć się z nową, malowniczą trasą. Najmłodsi zmierzą się z Runmageddonem Kids (1 km, 10 przeszkód). Młodzież pokona dwukilometrowy Runmageddon Junior z ponad 15 przeszkodami. Nowością podwarszawskiej edycji będzie formuła Runmageddon Family, w której udział będą mogli wziąć dorośli razem z dziećmi, którzy razem mierzyć się będą z wyzwaniami Runmageddonu. Osoby, które ukończyły 16 rok życia będą mogły stanąć na starcie dwóch formuł. Do wyboru mają trzykilometrowe Intro z 15 konstrukcjami i sześciokilometrowego Rekruta z ponad 30 przeszkodami. Niepełnoletni, którzy zakupią pakiet startowy na wybraną formułę, będą musili pojawić na wydarzeniu razem z opiekunem prawnym, który potwierdzi osobiście możliwość startu w Runmageddonu. Dodatkowo, dla chętnych po 18 roku życia przygotowany będzie dystans 12 kilometrów najeżony 50 przeszkodami. Atrakcją eventu będzie również możliwość startu w Nocnym Rekrucie czyli formule ekstremalnego biegu przez przeszkody, który pokonuje się po zmroku. Zapisy na wydarzenie już się rozpoczęły i potrwają do czwartku 12 września 2019 r. do godziny 15:00. Osoby, które chciałby zmierzyć się z najpopularniejszym w Polsce ekstremalnym biegiem przez przeszkody mogą kupić pakiet startowy poprzez stronę https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-14-09-2019