10-lecie Przedszkola nr 3

Autor: Gazeta Otwocka

19/10/2016

Minęło dokładnie 10 lat od powstania przedszkola przy ul. Jodłowej. Z tej wyjątkowej okazji dyrekcja przygotowała uroczystość jubileuszową.

Przedszkole Nr 3 jest przedszkolem publicznym, które zostało otworzone we wrześniu 2006r. Przez 10 lat wychowało setki małych otwocczan, którzy pomimo wielu codziennych obowiązków i zajęć po dziś dzień chętnie wracają do miejsca, gdzie zaczynali swoją edukację.

Uroczystość 10-lecia Przedszkola Nr 3 odbyła się w środę 19 października. W uroczystości wzięli udział m. in. Wiceprezydent Agnieszka Wilczek, Dyrektor Oświaty Miejskiej Edyta Rosłaniec, dyrektorzy otwockich przedszkoli i kadra pedagogiczna oraz zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia dyrektor przedszkola Jolanty Polańskiej, która w swoim przemówieniu przedstawiła wszystkim zebranym historię przedszkola. Następnie zabrała głos Wiceprezydent Agnieszka Wilczek oraz Dyrektor Oświaty Miejskiej Edyta Rosłaniec, które złożyły życzenia gronu pedagogicznemu, pracownikom placówki, dzieciom oraz wręczyły im prezenty. Następnie, odbył się spektakl przygotowany przez pracowników przedszkola oraz dzieci, w którym opowiedzieli o swoim przedszkolu. Na zakończenie uroczystości wszyscy zaśpiewali „sto lat” oraz częstowali się jubileuszowym tortem.

Galeria