Po raz drugi, Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zorganizował Drużynowe Mistrzostwa Otwocka Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Otwocka.
W tegorocznych Mistrzostwach wystartowało 7 szkół. Wyniki prezentują się następująco:
Trzy najlepsze placówki otrzymały puchary oraz medale dla zawodników. Każda szkoła biorąca udział w zawodach otrzymała pamiątkowy dyplom.
Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Miasta Otwocka oraz pomocy organizacyjnej Klubu Szachowego Król Batory Otwock.
Pełne wyniki znajdują się pod linkiem: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2026/tdr_2564/index.html?l=pl