Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się w dniu 23 czerwca 2026 r. (wtorek) o godzinie 16:00 w Auli Urzędu Miasta Otwocka przy
ul. Armii Krajowej 5 w Otwocku (budynek A).
Proponowany porządek posiedzenia.
1. Stwierdzenie kworum.
2. Przyjęcie proponowanego porządku posiedzenia.
3. Omówienie wniosku dotyczącego Szkoły Podstawowej nr 7 w Otwocku z dnia 27.04.2026 r. (nr wniosku 13071.2026).
4. Omówienie skargi Pani A.S. z dnia 11.06.2026 r. (nr pisma 17206.2026).
5. Sprawy różne, wolne wnioski.
6. Zakończenie obrad.