Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się w dniu 25 maja 2026 r. (poniedziałek) o godzinie 15:30 w Auli Urzędu Miasta Otwocka przy ul. Armii Krajowej 5 w Otwocku (budynek A).
Proponowany porządek posiedzenia.
1. Stwierdzenie kworum.
2. Przyjęcie proponowanego porządku posiedzenia.
3. Omówienie skargi Pana W. S. przekazanej według właściwości w dniu 24.04.2026 r.
4. Sprawy różne, wolne wnioski.
5. Zakończenie obrad.