Wyszukaj
Facebook YouTube
A A+ A++ Wersja kontrastowa
BIP TV BIP UE PL NFOSiGW
Miasto Otwock
STRONA GŁÓWNA AKTUALNOŚCI Edukacja Wyniki konkursu "Józef Piłsudski i jego czasy"

Wyniki konkursu "Józef Piłsudski i jego czasy"

Budynki - ozdobnik
2022-01-13

W pierwszej połowie grudnia odbył się drugi  etap II edycji Powiatowego Konkursu Historycznego "Józef Piłsudski i jego czasy". Organizatorem przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa nr 4 w Otwocku. W konkursie wzięło udział 51 uczestników reprezentujących dziewięć szkół powiatu otwockiego.


Uczniowie wykazali się nie tylko ogromna wiedzą dotyczącą życia i idei twórcy niepodległości państwa, ale i zrozumieniem problematyki burzliwych czasów, w których przyszło mu żyć. Najlepsi okazali się:


I miejsce

Fabian Walenda - SP nr 4 w Otwocku,

II miejsce

Maksymilian Szabla - SP nr 4 w Otwocku,

III miejsce

Krzysztof Dziwota - SP nr 1 w Otwocku,

Kacper Szarek - SP nr 4 w Otwocku,

Julianna Moczulska - SP w Kołbieli,

Filip Rogala - SP nr 1 w Otwocku,

Tomasz Tumiłowicz SP nr 6 w Otwocku.


Gratulujemy młodzieży!


Konkurs odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Starosty Otwockiego i Prezydenta Miasta Otwocka, Bractwa Kurkowego "Lechity" w Otwocku, a dofinansowywany został ze środków Powiatu Otwockiego, Miasta Otwocka i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Otwocku.  Nad stroną merytoryczna Konkursu czuwał przedstawiciel Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, mgr Erwin Kozłowski.


Serdeczne podziękowania i gratulacje kierujemy do Państwa Nauczycieli, którzy przygotowali swoich uczniów.