Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca o godz. 16:00, odbędzie się kolejne spotkanie dla mieszkańców Otwocka z prezydentem Otwocka Jarosławem Margielskim oraz Przewodniczącą Rady Miasta Otwocka Moniką Kwiek, będące okazją do bezpośredniej rozmowy na temat spraw ważnych dla naszej lokalnej społeczności.
To doskonała okazja do zadania pytań, podzielenia się swoimi opiniami oraz zgłoszenia pomysłów dotyczących dalszego
28 czerwca (niedziela)
Godzina 16:00
Teatr Miejski im. Stefana Jaracza w Otwocku
ul. Armii Krajowej 4
Serdecznie zapraszamy do udziału i aktywnego włączenia się w dyskusję o przyszłości naszego miasta. Do zobaczenia!