Edukacja

Oświata Miejska w Otwocku

ikona adres ul. Johna Lennona 4, 05-400 Otwock

ikona telefon tel: 22 788 02 06, fax: 22 788 94 37

ikona e-mail oswiata-otwock@oswiata-otwock.pl


Dyrektor: Edyta Rosłaniec

tel: 22 788 02 06
 

Wydział księgowo finansowy

Halina Budzyńska: tel: 22 788 32 20, e-mail: halina.budzynska@oswiata-otwock.pl

Halina Hajdacka: tel: 22 788 32 20, e-mail: halina.hajdacka@oswiata-otwock.pl

Monika Szmidt: tel: 22 788 32 20, e-mail: monika.szmidt@oswiata-otwock.pl

Jadwiga Lech: tel: 22 788 32 20, e-mail: jadwiga.lech@oswiata-otwock.pl

Agnieszka Mrowiec: tel: 22 788 94 36, e-mail: agnieszka.mrowiec@oswiata-otwock.pl

Anna Ducka: tel: 22 788 94 35, e-mail: anna.ducka@oswiata-otwock.pl

Jolanta Wypustek: tel: 22 788 94 35, 

Justyna Baracz: tel: 22 788 94 36, e-mail: justyna.baracz@oswiata-otwock.pl
 

Pion organizacyjny
Wydział logistyki i organizacji

Diana Kieszek: tel: 22 788 93 77, e-mail: diana.kieszek@oswiata-otwock.pl

Kadry

Izabela Gontarz: tel: 22 788 02 06, e-mail: izabela.gontarz@oswiata-otwock.pl
 

Pion merytoryczny

Jolanta Czarnecka, tel: 22 788 93 78, e-mail: jolanta.czarnecka@oswiata-otwock.pl

Katarzyna Rogulska, tel: 22 788 93 77, e-mail: katarzyna.rogulska@oswiata-otwock.pl
 

Pozostale zadania
PKZP

Jadwiga Lech: tel: 22 788 32 20, e-mail: jadwiga.lech@oswiata-otwock.pl

Zamówienia publiczne

Halina Hajdacka: tel: 22 788 32 20, e-mail: halina.hajdacka@oswiata-otwock.pl


Artykuły

Pliki do pobrania