Harmonogram odbioru odpadów

Rejony odbioru odpadów

Rejon A1

11-go Listopada, 3-go Maja, Andriollego, Armii Krajowej, Bema, Bernardyńska, Budrysów, Bukowa, Chłopickiego, Czackiego, Dąbrowskiego, Dragonów, Dwernickiego, Gerwazego, Hoża, Horeszków, Hrabiego, Husarska, Filipowicza, Jankiela, Jacka Soplicy, Jaremy, Jastrzębia, Karczewska, Klucznikowska, Kmicica, Krucza, Legionów, Lennona, Lipowa, Litewska, Łowiecka, Matejki, Miecznikowska, Myśliwska, Narutowicza (na odcinaku od Andriollego do Armii Krajowej), Parkowa, Partyzantów, Pazińskiego, Plac Wolności, Poniatowskiego, Prądzyńskiego, Protazego, Pułaskiego, Redutowa, Skłodowskiej, Skrzyneckiego, Sosnowa, Sportowa, Sułkowskiego, Ślusarskiego, Telimeny, Tadeusza, Traugutta, Ułańska, Wojskiego, Wspólna, Wyspiańskiego, Wronia, Zamkowa, Zaściankowa, Zosi, Żebrowskiego.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - A1

Rejon A2

Batorego, Danuty, Fieldorfa, Gałczyńskiego, Generalska, Hallera, Korczaka, Księżycowa, Lachowicza, Lema, Lecha, Ługi, Miłosza, Nałkowskiej, Olszowa, Prosta, Przewoska, Sikorskiego, Sosnkowskiego, Wysockiego.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - A2

Rejon B1

Bartosza, Bazarowa, Białołęcka, Braniewska, Gdańska, Gorzowska, Letnia, Lwowska, Mysia, Napoleońska, Odyniecka, Ogrodowa, Orla, Piastowa, Podmiejska, Polna, Powstańców Warszawy, Racławicka Radosna, Smolna, Staszica, Szkolna, Wawerska, Wesoła, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Zygmunta

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - B1

Rejon B2

Gdyńska, Kartuzka, Kołobrzeska, Koszalińska, Lubelska, Łukasińskiego, Mazurska, Olsztyńska, Poznańska, Pułtuska, Szczecińska, Wrocławska.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - B2

Rejon B3

Czerska, Giżycka, Katowicka, Krakowska, Kwiatowa, Łąkowa, Malborska, Mieszka, Okrzei, Portowa, Portowa Zaułek, Radomska, Rybna, Rycerska, Sołecka, Tysiąclecia, Wałbrzyska, Warsztatowa, Wileńska.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - B3

Rejon B4

Bagatela, Brzozowa, Dębowa, Esplanada, Górna, Górna - Zaułek, Grzybowa, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Jaracza, Jasna, Kołłątaja, Komunardów, Kosmiczna, Koszykowa, Kukułcza, Ludna, Mała, Mazowiecka, Mickiewicza, Paderewskiego, Piaskowa, Piękna, Piwna, Poetycka, Poselska, Ptasia, Rakietowa, Różana, Rzemieślnicza, Sierpińskiego, Sowińskiego, Sputników, Świderska, Turystyczna, Wąska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zaciszna, Zielna, Ziołowa.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - B4

Rejon B5

Ambasadorska, Bracka, Chełmska, Chrobrego, Czecha, Jodłowa, Kąpielowa, Kraszewskiego, Łokietka, Marusarzówny, Podleśna, Rysia, Słoneczna, Topolowa, Wczasowa, Wiślana.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - B5

Rejon B6

Billewiczówny, Bociania, Brzóski, Hajduczka, Jagienki, Jana Kazimierza, Juranda, Koralowa, Kossaka, Krecia, Kręta, Majowa, Młynarska, Mostowa, Niecała, Ogrodnicza, Papuzia, Pąkowa, Rzeczna, Sienkiewicza, Skorupki, Skrzetuskiego, Szyszkowa, Śliska, Wołodyjowskiego, Zagajnikowa, Żurawia, Żwirki I Wigury.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - B6

Rejon C1

Andersena, Bajkowa, Baśniowa, Czarnieckiego, Grunwaldzka, Japońska, Jabłońska, Kasztanowa, Kolorowa, Krótka, Laskowa, Lisia, Marszałkowska, Mlądzka, Ostrowska, Otwocka, Pawia, Pogodna, Pusta, Słowicza, Sokola, Sowia, Spokojna, Strusia, Sucha, Szczygla, Teklińska, Tolińska, Tuwima, Westerplatte, Wiązowska, Wiewiórcza, Wysoka, Zagłoby, Zajęcza, Zakopiańska, Zielona, Żabia, Osiedle Teklin – Żeromskiego 73-73w.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - C1

Rejon C2

Borowa, Cisowa, Gliniecka, Jałowcowa, Klonowa, Kochanowskiego, Pałacowa, Reymonta, Szpitalna, Świerkowa, Wierchowa.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - C2

Rejon C3

Ulice: Boczna, Ceglana, Chopina, Czaplickiego, Dłuskiego, Feliksów, Geislera, Goldflama, Hoffmanowej, I-Go Pułku Praskiego, Inwalidów Wojennych, Konarskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Kruczkowskiego, Lelewela, Leśna, Moniuszki, Plater Emilii, Przechodnia, Przeskok, Przygody, Samorządowa, Składowa, Słowackiego, Warszawska, Widok, Willowa, Wrońskiego.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - C3

Rejon C4

Andrzeja Sołtana, Antoniego, Ciasna, Iglasta, Nadrzeczna, Nowa, Pokojowa, Przesmyk, Rakowa, Sosnowe Wzgórze, Spartańska, Strażacka, Szosa Lubelska, Wspaniała, Wypoczynkowa, Wyszyńskiego, Żeromskiego.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - C4

Rejon C5

Asnyka, Biruty, Chłodna, Cybulskiego, Fredry, Jagiellońska, Kilińskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Kurnakowicza, Lubieckiego, Mochnackiego, Niemcewicza, Norwida, Orzeszkowej, Piłsudskiego, Pola, Prusa, Reja, Rejtana, Rodziewiczówny, Struga, Syrokomli, Szlachecka, Ujejskiego, Zamenhofa.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - C5

Rejon C6

Aleja Róż, Bagnista, Batalionów Chłopskich, Chabrowa, Cicha, Cieszyńska, Dywizjonu, Górecka, Górnośląska, Jaśminowa, Kaczeńców, Kalinowskiego, Konwaliowa, Kubusia Puchatka, Literacka, Malwy, Nagietkowa, Narutowicza (Na Odcinku Od Warszawskiej Do Granicy Miasta), Niezapominajki, Podgórska, Sasanki, Stawowa, Stokrotki, Szwoleżerów, Tatrzańska, Tulipanowa, Zawilców, Zgoda, Ziemowita, Złota, Źródlana.

ikona strzałka Harmonogram do pobrania - C6


Szanowni Mieszkańcy!

W terminach odbioru poszczególnych strumieni odpadów komunalnych, właściciele nieruchomości zobowiązani są do zapewnienia podmiotowi odbierającemu odpady komunalne swobodnego dostępu i dojazdu do pojemników i zapełnionych worków, tj. umieszczeniu ich poza ogrodzeniem nieruchomości przed godz. 6:00 lub otwarciu punktu gromadzenia odpadów.

Osoby, które nie zadeklarowały selektywnej zbiórki odpadów do worka lub pojemnika wrzucają wszystkie odpady wytworzone w gospodarstwach domowych do pojemników na odpady zmieszane, oprócz: zużytych baterii akumulatorowych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon, odpadów niebezpiecznych (baterii, żarówek, farb, rozpuszczalników, tuszów do drukarek), lekarstw itp.

Pracownik firmy odbierającej odpady zobowiązany jest do kontroli zawartości worków lub pojemników. Kontrole w zakresie prawidłowej segregacji będą prowadzić także pracownicy Urzędu Miasta Otwocka. W przypadku stwierdzenia prowadzenia selektywnej zbiórki niezgodnej z zasadami określonymi w Regulaminie utrzymania czystości i porządku, Prezydent Miasta Otwocka wyda decyzję administracyjną o zmianie wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Kontakt:

URZĄD MIASTA OTWOCKA Czynne pn.8-18 wt-pt. 8-16 tel.:(022) 779-60-55; email: umotwock@otwock.pl

TONSMEIER CENTRUM Sp. z o.o. Czynne: pn-pt 8:00-16:00 tel.:(022) 710-10-80; email: otwock@toensmeier.pl

REMONDIS Sp. z o.o. Czynne pn-pt: 8:00-16:00 tel.: (022) 779-27-95; email: otwock@remondis.pl

 


Artykuły